Home » prodlužování a zhušťování řas

Xtreme Lashes® prodlužování řas

Xtreme Lashes® je metoda semipermanentního prodloužení řas s použitím syntetických řas, které jsou odlehčené a natočené tak, aby kopírovaly řasy přírodní. Jsou aplikovány přímo na řasu přírodní, individuálně na každou řasu. Xtreme Lashes® jsou k dispozici v různých délkách, síle, zakřivení a barvách. Tím je možné dosáhnout nekonečné možnosti designu. Unikátním výsledkem Xtreme Lashes® je dlouhotrvající a přirozený vzhled prodloužení, který podtrhuje vaši krásu.

V čem jsou Xtreme Lashes® bezkonkurenční?

  • K aplikaci se používá bezkonkurenčně nejlepší adhezivum vyvinuté týmem vědců speciálně pro Xtreme Lashes®, které zajišťuje neviditelné, flexibilní spoje a dlouhotrvající výsledek
  • Nejširší nabídka jednotlivých typů řas – barvy, délky, zatočení
  • Kompletní sortiment kosmetických produktů Xtreme Lahes® zajišťující tu nejlepší péči o Xtreme Lashes®
  • Lehoučké s naprosto přirozeným vzhledem a pocitem
  • Bezbolestná, relaxační aplikace

 

Kdo je Xtreme Lashes® Lash stylista?

Xtreme Lashes® Lash stylista je certifikovaný profesionál, který splnil podmínky náročného výběru a následného teoretického školení včetně praktických aplikací s důrazem na dodržování hygických zásad. Xtreme Lashes® Lash stylista Vám poskytne konzultaci a pomůže Vám s výběrem správné síly i délky řas.

Jsou Xtreme Lashes® bezpečné?

Xtreme Lashes produkty™, postup aplikace a adhezivum byly exkluzivně vyvinuty podle nejvyšších bezpečnostních standardů a kvality týmem vědců, lékařů a zkušených Lash stylistů pod vedením prezidentky a zakladatelky Jo Musselli.

Jak se připravíte na aplikaci Xtreme Lashes®?

Nenatáčejte si řasy a přijďte nenalíčená. Pokud nosíte kontaktní čočky, vezměte si brýle. Kontaktní čočky můžete použít až za 48 hodin. Aplikace je prováděna vleže se zavřenýma očima, kterou většina žen popisuje jako relaxační polední odpočinek.

Jak o Xtreme Lashes® pečovat?

Xtreme Lashes® Lash stylista Vám vysvětlí způsob péče a předá Vám instrukce, jak o Xtreme Lashes® pečovat. K péči o řasy používejte výhradně kosmetické produkty speciálně vyvinuté pro Xtreme Lashes®. Jedině tím si zajistíte správnou péči o svoji investici.

 

CENÍK PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Xtreme Lashes™

Xtreme Lashes™
Aplikace nového setu - volume metoda
                - klasik
2000,- Kč
1500,- Kč

Doplnění po 15 – 20 dnech (dle počtu nových řas)

Doplnění volume metodou

700,- kč

850,- Kč

Odstranění Xtreme Lashes™ 350,- kč
Kamínek Swarovski 1kus 20,- kč

 Podrobnější  ceník najdete v sekci ceník.